| Művész: | Marcali KISS József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Zoli könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 2321 |
| ID (link): | 17929 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | Marcali KISS József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Zoli könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 2321 |
| ID (link): | 17929 |
| Gyűjtő: | PL |