| Művész: | Marcali KISS József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szászné Mara könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Bartók Béla |
| Leltári szám: | 4985 |
| ID (link): | 17924 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | Marcali KISS József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szászné Mara könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Bartók Béla |
| Leltári szám: | 4985 |
| ID (link): | 17924 |
| Gyűjtő: | PL |