| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Béres Ferenc |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 198 (179) |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 107 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sárospatak |
| Leltári szám: | 40041 |
| ID (link): | 1781 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Béres Ferenc |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 198 (179) |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 107 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sárospatak |
| Leltári szám: | 40041 |
| ID (link): | 1781 |
| Gyűjtő: | PL |