| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Batsányi János 1763-1845 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 237 (237) |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40083 |
| ID (link): | 1775 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Batsányi János 1763-1845 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 237 (237) |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40083 |
| ID (link): | 1775 |
| Gyűjtő: | PL |