| Művész: | MESKÓ Anna |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Galambos Ferenc |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | MESKÓ Anna+PÓKA György |
| Leltári szám: | 7532 |
| ID (link): | 17435 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MESKÓ Anna |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Galambos Ferenc |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | MESKÓ Anna+PÓKA György |
| Leltári szám: | 7532 |
| ID (link): | 17435 |
| Gyűjtő: | PL |