| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 600 éve született Kapisztrán Szt. János 1386-1986 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 191 (172) |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40131 |
| ID (link): | 1743 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 600 éve született Kapisztrán Szt. János 1386-1986 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 191 (172) |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40131 |
| ID (link): | 1743 |
| Gyűjtő: | PL |