| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferencné |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1251 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6437 |
| ID (link): | 17232 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferencné |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1251 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6437 |
| ID (link): | 17232 |
| Gyűjtő: | PL |