| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Paulovits Géza |
| Technika: | X6 |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41074 |
| ID (link): | 17214 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Paulovits Géza |
| Technika: | X6 |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41074 |
| ID (link): | 17214 |
| Gyűjtő: | PL |