| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Egri vár |
| Leltári szám: | 6421 |
| ID (link): | 17149 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Egri vár |
| Leltári szám: | 6421 |
| ID (link): | 17149 |
| Gyűjtő: | PL |