| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex minilibris Melczer János |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 27 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40904 |
| ID (link): | 17123 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex minilibris Melczer János |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 27 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40904 |
| ID (link): | 17123 |
| Gyűjtő: | PL |