| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Melczer János |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | az egri vár bejárata |
| Leltári szám: | 40905 |
| ID (link): | 17121 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Melczer János |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | az egri vár bejárata |
| Leltári szám: | 40905 |
| ID (link): | 17121 |
| Gyűjtő: | PL |