| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 3269 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41044 |
| ID (link): | 17048 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 3269 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41044 |
| ID (link): | 17048 |
| Gyűjtő: | PL |