| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Kovács József |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6408 |
| ID (link): | 17026 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Kovács József |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6408 |
| ID (link): | 17026 |
| Gyűjtő: | PL |