| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris In memoriam Galambos Ferenc 1910-1988 |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1988] |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 22274 |
| ID (link): | 16957 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris In memoriam Galambos Ferenc 1910-1988 |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1988] |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 22274 |
| ID (link): | 16957 |
| Gyűjtő: | PL |