| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris H. Bezzegh Ernő |
| Technika: | |
| Év: | -1976 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40957 |
| ID (link): | 16920 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris H. Bezzegh Ernő |
| Technika: | |
| Év: | -1976 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40957 |
| ID (link): | 16920 |
| Gyűjtő: | PL |