| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex minilibris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Eger, Szépasszony völgye |
| Leltári szám: | 6423 |
| ID (link): | 16864 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex minilibris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Eger, Szépasszony völgye |
| Leltári szám: | 6423 |
| ID (link): | 16864 |
| Gyűjtő: | PL |