| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Dutkay Dénesné |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 45093 színes |
| Leltári szám: | 41000 |
| ID (link): | 16832 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | exlibris Dutkay Dénesné |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 45093 színes |
| Leltári szám: | 41000 |
| ID (link): | 16832 |
| Gyűjtő: | PL |