| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Pallay László |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6438 |
| ID (link): | 16793 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Pallay László |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6438 |
| ID (link): | 16793 |
| Gyűjtő: | PL |