| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Demeter Ungváry Júlia |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6373 |
| ID (link): | 16726 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Demeter Ungváry Júlia |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6373 |
| ID (link): | 16726 |
| Gyűjtő: | PL |