| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Del Medico Imre |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40911 |
| ID (link): | 16725 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Del Medico Imre |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40911 |
| ID (link): | 16725 |
| Gyűjtő: | PL |