| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | [épület] |
| Technika: | |
| Év: | -1981 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11223 |
| ID (link): | 16569 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | [épület] |
| Technika: | |
| Év: | -1981 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11223 |
| ID (link): | 16569 |
| Gyűjtő: | PL |