| Művész: | KÁKAY-SZABÓ György |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gyömörey Burci |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 51 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51893 |
| Leltári szám: | 56584 |
| ID (link): | 16447 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÁKAY-SZABÓ György |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gyömörey Burci |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 51 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51893 |
| Leltári szám: | 56584 |
| ID (link): | 16447 |
| Gyűjtő: | PL |