| Művész: | KERTES-KOLLMANN Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csaba könyve |
| Technika: | |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9746 |
| ID (link): | 15956 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KERTES-KOLLMANN Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csaba könyve |
| Technika: | |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9746 |
| ID (link): | 15956 |
| Gyűjtő: | PL |