| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Plébániatemplom Soroksár 1758 1761 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1978 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44145 |
| ID (link): | 15861 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Plébániatemplom Soroksár 1758 1761 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1978 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44145 |
| ID (link): | 15861 |
| Gyűjtő: | PL |