| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Primász Péter |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 464 |
| Év: | 1966 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Imhotep |
| Leltári szám: | 44042 |
| ID (link): | 15851 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Primász Péter |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 464 |
| Év: | 1966 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Imhotep |
| Leltári szám: | 44042 |
| ID (link): | 15851 |
| Gyűjtő: | PL |