| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1961 Fery Antal |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 184 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 1593 |
| ID (link): | 15792 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1961 Fery Antal |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 184 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 1593 |
| ID (link): | 15792 |
| Gyűjtő: | PL |