| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kopp György |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 256a |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43949 |
| ID (link): | 15785 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kopp György |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 256a |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43949 |
| ID (link): | 15785 |
| Gyűjtő: | PL |