| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Karol Izakovič |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1259 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Petőfi |
| Leltári szám: | 44193 |
| ID (link): | 15758 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Karol Izakovič |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1259 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Petőfi |
| Leltári szám: | 44193 |
| ID (link): | 15758 |
| Gyűjtő: | PL |