| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kovács József |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1221 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Gutenberg |
| Leltári szám: | 44186 |
| ID (link): | 15729 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kovács József |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1221 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Gutenberg |
| Leltári szám: | 44186 |
| ID (link): | 15729 |
| Gyűjtő: | PL |