| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szent László éve 1077-1977 |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1223 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 44176 |
| ID (link): | 15662 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szent László éve 1077-1977 |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1223 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 44176 |
| ID (link): | 15662 |
| Gyűjtő: | PL |