| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K. 1980 Kopp György |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1414 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44259 |
| ID (link): | 15515 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K. 1980 Kopp György |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1414 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44259 |
| ID (link): | 15515 |
| Gyűjtő: | PL |