| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1965 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 385 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (Pusztai Pál rajza után) |
| Leltári szám: | 43992 |
| ID (link): | 15470 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1965 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 385 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (Pusztai Pál rajza után) |
| Leltári szám: | 43992 |
| ID (link): | 15470 |
| Gyűjtő: | PL |