| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 60 éves lettem én... ifjúságom kezdetén Fey Antal 1968 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 538 |
| Év: | 1968 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44071 |
| ID (link): | 15370 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 60 éves lettem én... ifjúságom kezdetén Fey Antal 1968 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 538 |
| Év: | 1968 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44071 |
| ID (link): | 15370 |
| Gyűjtő: | PL |