| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kellemes ünnepeket! Kertészék |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1455 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [háromkirályok] |
| Leltári szám: | 5085 |
| ID (link): | 15280 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kellemes ünnepeket! Kertészék |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1455 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [háromkirályok] |
| Leltári szám: | 5085 |
| ID (link): | 15280 |
| Gyűjtő: | PL |