| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rideg Sándor Olvasókör Törtel |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1489a |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 53 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7719 |
| ID (link): | 15237 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rideg Sándor Olvasókör Törtel |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1489a |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 53 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7719 |
| ID (link): | 15237 |
| Gyűjtő: | PL |