| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rosanna Betocchi exlibris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 813 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43724 |
| ID (link): | 15235 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rosanna Betocchi exlibris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 813 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43724 |
| ID (link): | 15235 |
| Gyűjtő: | PL |