| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dutkay Dénes ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1274 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 8686 |
| ID (link): | 15207 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dutkay Dénes ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1274 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 8686 |
| ID (link): | 15207 |
| Gyűjtő: | PL |