| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Virágh István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1288 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ΑΣΚΛΕΠΙΟΣ |
| Leltári szám: | 10366 |
| ID (link): | 15177 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Virágh István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1288 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ΑΣΚΛΕΠΙΟΣ |
| Leltári szám: | 10366 |
| ID (link): | 15177 |
| Gyűjtő: | PL |