| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K.! 1989 Varga István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1926 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44686 |
| ID (link): | 15087 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K.! 1989 Varga István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1926 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44686 |
| ID (link): | 15087 |
| Gyűjtő: | PL |