| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Nagy Attila ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1051 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29681 |
| ID (link): | 15081 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Nagy Attila ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1051 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29681 |
| ID (link): | 15081 |
| Gyűjtő: | PL |