| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Zempléni Múzeum Szerencs |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1278 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44137 |
| ID (link): | 15061 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Zempléni Múzeum Szerencs |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1278 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44137 |
| ID (link): | 15061 |
| Gyűjtő: | PL |