| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Olga könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1894 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1984.V. |
| Leltári szám: | 44678 |
| ID (link): | 15027 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Olga könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1894 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1984.V. |
| Leltári szám: | 44678 |
| ID (link): | 15027 |
| Gyűjtő: | PL |