| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex philateliae Dr. Csizmazia József |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 614 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 6970 |
| ID (link): | 15011 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex philateliae Dr. Csizmazia József |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 614 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 6970 |
| ID (link): | 15011 |
| Gyűjtő: | PL |