| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Cittá di Pescara D’Annunzio 50 1938-1988 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1907 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44670 |
| ID (link): | 14927 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Cittá di Pescara D’Annunzio 50 1938-1988 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1907 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44670 |
| ID (link): | 14927 |
| Gyűjtő: | PL |