| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | „Kossuth Lajos” Közgazdasági Szakközépiskola Könyvtára |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1948 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44727 |
| ID (link): | 14861 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | „Kossuth Lajos” Közgazdasági Szakközépiskola Könyvtára |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1948 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44727 |
| ID (link): | 14861 |
| Gyűjtő: | PL |