| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Király Ágnes |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1937 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Parádsasvár |
| Leltári szám: | 44721 |
| ID (link): | 14841 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Király Ágnes |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1937 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Parádsasvár |
| Leltári szám: | 44721 |
| ID (link): | 14841 |
| Gyűjtő: | PL |