| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Főegyházmegyei Könyvtár Eger |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1641 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44383 |
| ID (link): | 14751 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Főegyházmegyei Könyvtár Eger |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1641 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44383 |
| ID (link): | 14751 |
| Gyűjtő: | PL |