| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csíksomlyó 1990 Boldog új évet kíván Dr. Szíj Rezső |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1968 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 112 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44711 |
| ID (link): | 14737 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csíksomlyó 1990 Boldog új évet kíván Dr. Szíj Rezső |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1968 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 112 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44711 |
| ID (link): | 14737 |
| Gyűjtő: | PL |