| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Katona Gábor könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 881 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43780 |
| ID (link): | 14691 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Katona Gábor könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 881 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43780 |
| ID (link): | 14691 |
| Gyűjtő: | PL |