| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kádár Lajos |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 782 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Eger |
| Leltári szám: | 43735 |
| ID (link): | 14683 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kádár Lajos |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 782 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Eger |
| Leltári szám: | 43735 |
| ID (link): | 14683 |
| Gyűjtő: | PL |